Co na to lékař 3

Byl jsem sám překvapený účinkem!

Pár slovy se chci zmínit o termoakupresurním masážním přístroji CERAGEM. Jako lékař, ortoped i jako člověk, který si ho vyzkoušel.

Poprvé jsem o lůžku uslyšel z úst pacientů mé ambulance. Mluvili o lehátku, které chodí zkoušet každý den. Z počátku jsem tomu nevěnoval pozornost, ale postupem času a hlavně s dalšími pacienty se zkušenostmi s používáním CERAGEMu jsem se začal opatrně ptát na účinky. Při pozorování a porovnávání nálezů u pacientů, kteří vyzkoušeli CERAGEM jsem přišel ke zjištění, že se mají lépe nejen subjektivně, ale i objektivně! Zlepšila se u nich ohebnost páteře, zlepšila se chůze, u některých vymizely spasmy svalů, které byly doprovázeny bolestivými stavy.

Na jaře jsem navštívil CERAGEM Centrum v Košicích, abych se obeznámil s prostředím, lehátkem i lidmi v Centru. Můj první dojem byl výborný, skvělá přednáška a dobrá atmosféra. Centrum jsem navštěvoval denně pro bolesti zad mezi lopatkami a také v křížové oblasti. Po týdnu až dvou bolest ustoupila. Celkově jsem se cítil lépe. CERAGEM jsem vyzkoušel asi 30x a můžu říct, že jsem byl sám překvapen účinkem. Proto, jako člověk, který lehátko vyzkoušel, i jako lékař ortoped vřele doporučuji používání termoakupresurního masážního přístroje CERAGEM lidem, kteří pociťují bolesti nejen páteře, ale také dolních a horních končetin, a také těm, které trápí trnutí rukou a bolesti hlavy. Spojení tepelné terapie, akupresury a chiropraxe v tomto přístroji má blahodárný účinek nejen na páteř, ale také na celý organizmus.

Lehátko CERAGEM je jedinečné také jako prevence na udržení si zdraví. Tím, bylo uznané jako zdravotníchý prostředek, doporučuji ho i svým pacientům.

MUDr. Jaroslav Melník
Železničná nemocnica Košice

 

V případě jakéhokoliv dalšího dotazu zájmu o vyzkoušení, pronájem či koupi nás kdykoliv kontaktujte prostřednictvím e-mailu info@ceragem-brno.cz nebo telefonicky na telefonním čísle +420 777 846 933.

S přáním pevného zdraví a šťastných dní

Tým Ceragem Brno