ZKUŠENOSTI NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

ELIŠKA ADÁMKOVÁ

Dobrý den,

píši Vám v zastoupení svých prarodičů.

„Dne 16.1.2021 jste k nám přijeli na výměnu a servis našeho lehátka Ceragem do Uherského Brodu na penzion, Za humny 2292, Uherský Brod. Už je to delší doba a chtěli bychom touto cestou moc poděkovat za opravu. Denně lehátko používáme a běží v pořádku dodnes. Lehátko máme již 17 let a pomáhá nám po celou dobu v našich bolestech. Veliké díky za to, jinak bychom byli na vozíku.

Ladislav a Ludmila Adámkovi (ročník narození: 1935 a 1939)“

S pozdravem
Eliška Adámková


ZDENA VYROUBALOVÁ

Poznatky a zkušenosti s používáním lehátka CERAGEM V3.

Dovolte mi, abych se s Vámi podělila o svou více jak 2 roční zkušenost s používáním lehátka CERAGEM V3.

Můj příběh začal asi tak před pěti lety, když jsem začala mít problémy s bederní páteří. Začalo to bolestmi v noci, když jsem nemohla spát, bolest mi vystřelovala do nohy. Nepomohly masáže, kapačky, rehabilitace. Bolesti v bederní oblasti páteře se stupňovaly i při chůzi, zvláště chůzi do schodů a ze schodů. Rentgenem byl zjištěn posun 2 bederních obratlů, jednoho o 9 mm a druhého o 7 mm.

Před více jak 2 roky mě moje sestra, která bydlí ve Zlíně, doporučila zkusit používat lehátko CERAGEM, které ona již asi půl roku využívala
a které také jí pomohlo od bolesti a mělo na její organizmus pozitivní vliv. Začali jsme pravidelně i s manželem, který měl rovněž problémy s bolestí zad, dojíždět do Zlína, abychom vyzkoušeli účinky lehátka na náš organizmus. Po měsíci pravidelných návštěv jsem zjistila, že bolesti začaly pomalu ustupovat. Toto zjištění bylo hlavní příčinou toho, že jsme se s manželem rozhodli o zakoupení lehátka.

Lehátko používáme pravidelně již více jak dva roky. Asi před rokem jsem navštívila lékaře-neurologa, který mě poslal na CT, při němž bylo zjištěno, že posun jednoho bederního obratle zmizel úplně a u druhého nastalo podstatné zlepšení. Bolest v noci ustoupila, rovněž tak problémy při chůzi zmizely. Můžeme s manželem oba konstatovat, že používání lehátka má na náš organismus blahodárný vliv.

Takové jsou moje zkušenosti s používáním lehátka CERAGEM. S jeho používáním jsme s manželem velmi spokojeni, využíváme jeho kladné účinky na naše zdraví, na lehátko se těšíme. Je jen jedna podmínka, aby lehátko mělo na naše tělo správný vliv – používat lehátko pravidelně, nejlépe 1x denně. Všem, kteří mají podobné zdravotní problémy, jako jsem měla já, mohu lehátko vřele doporučit.

Vyroubalová.


JIŘÍ VALA

Již několik let vlastním masážní lehátko CERAGEM MASTER V3. Je to úžasné zařízení, které mi pomáhá odstraňovat moje zdravotní problémy způsobené vyhřezlou meziobratlovou ploténkou. Používáním lehátka jsem se stal nezávislý na užívání analgetik a moje psychická kondice se výrazně zlepšila, protože vím, že díky neomezenému přístupu k lehátku, můžu počínající bolesti v páteři prakticky ihned eliminovat provedením masáže.


MAREK MELENOVSKÝ


ZDENKA HLADKÁ

Masážní lehátko mě bylo doporučeno zdravotní sestrou mé paní doktorky po jejích zkušenostech a byla jsem a jsem nadšená. Pomohlo
a pomáhá, koupila jsem si jej, abych nevážila dalekou cestu na každodenní proceduru. Těžko jsem tam docházela o holi a dnes, když to píši, žádná hůl, chodím bez! Chce to jen pravidelnost používání a je to úžasné mít lehátko doma.


LIBUŠE HRDINOVÁ

Do centra Ceragem jsem začala chodit na masáže od začátku října 2015. Ačkoliv jsem neměla žádné zdravotní potíže, první masáže byly pro mne nepříjemně bolestivé. Ale už asi od třetí masáže jsem si příjemně užívala celou dobu masáží. Docela jsem byla nadšená břišním pásem, který jsem si na měsíc pronajala domů. Paní majitelka i pan majitel mne velice podrobně seznámili s účinky a správným používáním nejenom břišního pásu, ale s fungováním masážního lehátka i dalších produktů, které nabízejí. Bylo až neuvěřitelné jak Ceragem působí. Celý život bojuji s nadváhou a posledních 20 let sleduji jak moje váha jde neustále nahoru ať dělám co dělám. Lehátko Ceragem a břišní pás způsobily, že jsem začala hubnout. Ale jak jsem správně byly upozorněna, že to nebude stačit, ale musím radikálně změnit životosprávu. Tento počáteční impuls mne nastartoval k úžasné životní změně. Dnes je to přesně půl roku od začátku kdy jsem začala na sobě pracovat. Mám o 10 kg méně, denně chodím 5-6 km do lesa, 1x týdně plavu, 1x týdně cvičím a každou sobotu chodím na 10 km trasy s turistickým oddílem. Život se pro mne změnil nepředstavitelně. Jsem šťastná, plná síly a energie a hlavně mám neustále dobrou náladu. Přeji všem ať zažijí tento životní zlom. Všem, kteří pracují v této firmě a jsou neobyčejně laskaví a vřelí ke svým zákazníkům přeji ať se jim daří, dělají záslužnou práci pro nás všechny. Děkuji a jsem ráda, že jste.

S pozdravem Libuše Hrdinová Brno


MARIE TRAMPOTOVÁ

Letátko Ceragem V3 a masážní přístroj na nohy Ceragem Healax IFOOT jsou úžasné přístroje a chci tímto dopisem poděkovat za zkvalitnění mého života a odstranění zdravotních problémů.

V únoru 2013 jsem  šla snad po ročním přemlouvání s kamarádkou do Ceragem centra v Brně, protože jsem měla již delší dobu hodně zdravotních problémů. První procedury na lehátku byly velmi náročné a já jsem se nestačila divit, jak jí to dělá dobře a já od bolesti v oblasti páteře tak trpím … co pohyb masážního projektoru -  to bolest… po desáté už jsem byla rozhodnuta, že jdu naposledy, ale začínaly se dít změny. Zjistila jsem, že můžu pomaličku pohybovat s palcem na pravé noze. V roce 2000 jsem byla na operaci s vybočeným palcem a kladívkovým prstem – odstranili mi dva články z každého prstu, palec zůstal mrtvý bez citu a druhý prst byl bolestivý po celých 13 let. I když jsem chodila na rehabilitace nic se nezlepšovalo… Snažila jsem se přicházet na lehátko každý den a začínala jsem také pozorovat, že pomalu začíná ustupovat bolest v koleně, která mě trápila 4 roky. Tak to jsem začala teprve lehátku věřit a chodila ještě do konce dubna a moc přemýšlela, že si lehátko koupím.

Říkám mu moje sluníčko… to léčí všechno.

Když mě ho pán doma montoval, pohlédl na moje ruce a říká, vyfoťte si je (to jsem bohužel neudělala). Měla jsem je nateklé, trápilo mě revma a dnes, po více než dvou letech denního užívání lehátka Ceragem mám ruce bez bolestí a rovné jako za mlada … v srpnu mi bylo 70 let.

Po ročním užívání lehátka jsem šla dle objednání na kontrolu na urologii. Byla jsem 2x na operaci s močovým měchýřem a 25 let se léčila. Opakované záněty, antibiotika, cystoskopie, noční močení … bolesti k nevydržení. Ale celý rok nic. Po vyšetření v roce 2014 mě pan doktor řekl, že už nemusím příště chodit, všechny hodnoty jsou v normě.

Krční páteř, takové zablokování, že mě 2x vezla sanitka na kapačky do nemocnice. Různé rehabilitace, 7x lázně, nic se nezlepšovalo. Ale co užívám denně lehátko, je vše v pořádku.

25 let jsem se léčila s arytmií a vysokým tlakem… stále nošení Holtru… tabletky. Po roční kontrole jsem odcházela s velkou radostí jako z urologie podobné sdělení pana doktora, že už tam už nemusím chodit, jsem zdravá, dokonce i cholesterol + draslík v normě. Nemusím užívat žádné léky. Denně si měřím doma tlak a je v normě.

Moje rodina je šťastná, že jim babička omládla a narostla do výšky o 2 cm, ale stejně jsem nejmenší. Vnoučata studují v Praze na Karlově Univerzitě. Vždy, když přijedou, těší se na moje lehátko. A mají radost, že jsem šťastná a veselá.

Nakonec chci poděkovat za vyléčení z depresí. Po dvacetiletém manželství s mužem alkoholikem jsem musela sama vyhledat psychologa… užívala jsem 5 let antidepresiva. Procedura na lehátku s nádhernou hudbou je vždy pohlazení po duši.

Doporučuji lehátko všem, aby zkvalitnilo jejich život jako mě!!!

Kamarádce denně děkuji, že mě na CERAGEM přivedla.

Marie Trampotová, Brno


ALENA CHROMKOVÁ

Koncem září 2012 jsem se dozvěděla, že je možnost vyzkoušet si lehátko Ceragem při různých bolestech, které jsem měla už 1,5 roku. Brněly mi ruce, trápily mě bolesti kolen a kyčlí, časté křeče do lýtek. V levé noze bolesti od boku až do lýtka. Různá cvičení, obstřiky i bederní pás mi bolest nezmírnily a tak jsem denně ráno od začátku října chodila na lehátko CERAGEM MASTER V3. Úlevu jsem cítila po několika dnech. Bolela mě taky pravá pata, byla oteklá. Na bolestivá místa jsem  denně přikládala i externí projektor s infračerveným teplem, který je součástí lehátka.

Lehátko mi začalo pomáhat a tak jsem lákala rodinu, aby šli zkusit lehátko také a zmírnili tak své bolesti a zdravotní problémy. V prosinci 2012 jsme si lehátko koupili. Denně jej s manželem používáme. Každé ráno nás lehátko Ceragem pěkně prohřeje, uvolní a pomůže nastartovat celý den.

Lehátko nám pomáhá od různých bolestí od hlavy až po paty a nebereme žádné léky od bolesti. Ze zkušenosti, které všichni máme za 2,5 roku používání, doporučuji všem lehátko Ceragem i za danou cenu. Známí, kteří ho vyzkoušeli, si rádi u nás na návštěvě vždy na lehátko zajdou.

Alena Chromková

Malenovice 5.5.2015


MUŽ, 81 LET

Osobní zkušenost s lehátkem Ceragem
Zdravotní stav se mi podstatně zlepšil. Bolest zad-ischias za 3/4 roku nebyl, byť intenzivně pracuji na zahradě. Po cca 3 měsících přestaly a již nejsou bolesti v bederní páteři s „výstřelky“ do kyčlí, krční páteř je téměř uvolněná, spánek klidný a dlouhý s méně častým močením a následným usínáním bez prodlev. Po osobní zkušenosti doporučuji ke zlepšení zdravotního stavu, tělesné kondice i psychiky. Podmínkou je ale zřejmě pravidelná návštěva Ceragemu, nejlépe denně. Začni a vytrvej!


Ceragem změnil život mnoha lidem. Každý má vlastní příběh.

JAKÝ JE TEN VÁŠ?

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.